GATASES İŞİTME CİHAZLARI MERKEZİ

Bize Ulaşın

  BAYİLİKLER

  Gatases İşitme Cihazları Merkezi

  İşitme cihazları ÜTS tekil takip sistemine tabi tıbbi cihazlardır. Bu nedenle tüm işitme cihazları ancak cihaz markasının bayiliğini üstlenmiş yetkili işitme merkezleri tarafından satılabilmektedir. Gatases İşitme Cihazları Merkezi aşağıdaki markaların bayisi ve yetkili satıcısıdır.

  Menşei :

  Danimarka

  Kuruluş Yılı :

  1904

  Oticon

  Oticon markasının sahibi Demant dünyanın en köklü ve en yenilikçi işitme cihazı üreticilerinden birisidir. 100 yılı aşkın bir süredir işitme cihazları ve sistemleri geliştirmektedir. Bugün dünya genelinde 30’dan fazla şirkete ve 14.000’den fazla çalışana sahip Demant A/S’nin ürettiği Oticon işitme cihazları 130’dan fazla ülkede satılmaktadır. Oticon işitme cihazları sektöründe büyük bir itibara ve dünya pazarının en büyük payına sahiptir.

  Oticon temellerinin atıldığı dönemden günümüze kadar hep “Önce İnsan” mottosu ile hareket etmiştir. BrainHearing™ (beyin ile duyma) prensibinin ışığında son on yıl içerisinde başta OpenSound™ teknolojisi olmak üzere imza attığı birçok “Hayat Değiştiren Teknoloji” ile Oticon markası işitme sektörünün öncüleri arasında yer almaktadır. Oticon markasının başarısı, yenilikçiliğe olan tutkusu ve tüm insanlara sahip olabilecekleri en iyi hayatı yaşatma hedefinden beslenir.

  Menşei :

  İsviçre

  Kuruluş Yılı :

  1985

  Phonak

  Tamamen yeni donanımdan oluşan Paradise, çeşitli yeni özellikleriyle işitme performansını bir üst seviyeye taşır. Böylece net ve doğal ses, mükemmel konuşma anlama ve dinamik gürültü azaltma özellikleriyle rakipsiz bir işitme deneyimi sunan bir işitme cihazına sahip olabilirsiniz. Müşteriler ayrıca, yeni myPhonak 4.0 app ile kişiselleştirilmiş dijital çözümlerin yanı sıra evrensel bağlanabilirlik özelliğini keşfedebilir. Müşteriler, yeni Kontrol Düğmesi özelliği sayesinde, kulak kepçesine iki kez dokunarak Bluetooth® özellikli işlevlerine erişebilir.


  MARVEL
  Devrim niteliğindeki bu işitme cihazı ailesi, üstün konuşma anlamanın ve gürültüde daha düşük dinleme eforunun avantajlarını bir araya getirir. Marvel, iPhone ve Android akıllı cihazlardan ve Bluetooth özelliğine sahip sayısız cihazdan gelen ses içeriğinin tamamını, her iki kulağa stereo kalitesinde sorunsuz bir şekilde aktarır.

  Menşei :

  Danimarka

  Kuruluş Yılı :

  1983

  Philips

  Philips HearLink çığır açan SoundMap teknolojisini kullanır. Etrafınızdaki sesleri duymanızı destekler, böylece çevrenizi dinlemeye konsantre olabilir ve bağlantı kurabilirsiniz.
   
  Philips HearLink yenilikçi SoundTie teknolojisine sahiptir. İşitme cihazlarınızın telefonunuz, TV ve İnternet gibi çeşitli multimedya cihazlarına bağlanmasını sağlar.