GATASES İŞİTME CİHAZLARI MERKEZİ

Bize Ulaşın

  İşitme Cihazı Markaları

  Gatases İşitme Cihazları Merkezi

  İşitme cihazları ÜTS tekil takip sistemine tabi tıbbi cihazlardır. Bu nedenle tüm işitme cihazları ancak cihaz markasının bayiliğini üstlenmiş yetkili işitme merkezleri tarafından satılabilmektedir. Gatases İşitme Cihazları Merkezi aşağıdaki markaların bayisi ve yetkili satıcısıdır.

  Menşei :

  Danimarka

  Üretici Firma :

  Demant A/S

  Kuruluş Yılı :

  1904

  Üretim Yeri :

  Polonya

  Distribütör Firma :

  Ses İşitme Cihazları San. ve Tic. A.Ş.

  Oticon

  Oticon markasının sahibi Demant dünyanın en köklü ve en yenilikçi işitme cihazı üreticilerinden birisidir. 100 yılı aşkın bir süredir işitme cihazları ve sistemleri geliştirmektedir. Bugün dünya genelinde 30’dan fazla şirkete ve 14.000’den fazla çalışana sahip Demant A/S’nin ürettiği Oticon işitme cihazları 130’dan fazla ülkede satılmaktadır. Oticon işitme cihazları sektöründe büyük bir itibara ve dünya pazarının en büyük payına sahiptir.

  Oticon temellerinin atıldığı dönemden günümüze kadar hep “Önce İnsan” mottosu ile hareket etmiştir. BrainHearing™ (beyin ile duyma) prensibinin ışığında son on yıl içerisinde başta OpenSound™ teknolojisi olmak üzere imza attığı birçok “Hayat Değiştiren Teknoloji” ile Oticon markası işitme sektörünün öncüleri arasında yer almaktadır. Oticon markasının başarısı, yenilikçiliğe olan tutkusu ve tüm insanlara sahip olabilecekleri en iyi hayatı yaşatma hedefinden beslenir.

  Menşei :

  Vietnam

  Üretici Firma :

  Phonak Acoustic Implants

  Kuruluş Yılı :

  1985

  Üretim Yeri :

  Çin - Suzhou

  Phonak

  Phonak, işitmenin önemi ve işitme kaybının sonuçları hakkında farkındalığı arttırmak için global Hear the World girişimini başlattı. İşitme kaybının sosyal ve psikolojik etkilerini ele alan girişim, önleme ve çözüm yöntemleri konusunda bilgi sunmaktadır.

  Menşei :

  Hollanda

  Üretici Firma :

  Demant A/S

  Kuruluş Yılı :

  1983

  Üretim Yeri :

  Polonya

  Distribütör Firma :

  Ses İşitme Cihazları San. ve Tic. A.Ş.

  Philips

  Philips HearLink çığır açan SoundMap teknolojisini kullanır. Etrafınızdaki sesleri duymanızı destekler, böylece çevrenizi dinlemeye konsantre olabilir ve bağlantı kurabilirsiniz.
   
  Philips HearLink yenilikçi SoundTie teknolojisine sahiptir. İşitme cihazlarınızın telefonunuz, TV ve İnternet gibi çeşitli multimedya cihazlarına bağlanmasını sağlar.